Blogi

Saame lastelt teada, et endistel aegadel olid eestlased „põlluharjad“ ja „karvakasvatajad“

„Raavede jälgedes“ lugu lookleb ühe tavalise perekonna radadel, mis ühendab nende kahte kodu Eestis ja Tenerifel. Ema Triin, isa Henrik, kaks veidi vääniklikku last Oskar ja Linda ning kaks veidrat kanaarlasest koera Saiko ja Sara suruvad end kaheks nädalaks paarile ruutmeetrile, et umbes 6000 kilomeetri sisse mahutada avastamisrõõmu ja taaskohtumisi, suuri tundeid kraaklemistest kallistusteni ning kõike, mida elul pakkuda on.
Esimese kolme aasta ja 30 000 kilomeetri kohta ilmus just lustakas ning loodetavasti seiklusi ellu vastu võtma inspireeriv raamat „TENERIFEL TEGELIKULT. Elu laste ja koertega. Mehest rääkimata“.
Loe lisaks

Tenerifele talvituma | Vohavad maisipõllud ja karge lumevaip. Autosse oleks peaaegu pakitud ka kohalik lammas

Pärast Poolat tuleb tavaliselt Saksamaa, aga sel korral otsustame keerata nina veidi vasakule ja nuusutada hoopiski Tšehhi õhku. Minu esimene kogemus selle riigiga jääb 27 aasta tagusesse aega. Kontrollin kalkulaatoriga selle üle, sest mulle endale tundub, et ma pole veel nii vanagi. Aga jah, toona sai Prahas vahval Šveikil külas käidud ja esmakordselt elus imetletud nii ülevalt alla kui alt üles kasvavaid tilkekive Moraavia karstikoobastes Brno lähistel.
Loe lisaks

Tenerifele talvituma | Reisi algus: närvid seest söövad lapsed, armunud koer ja ühiselamu pärapõrgus

„Raavede jälgedes“ lugu lookleb juba kuuendat korda ühe tavalise perekonna radadel, mis ühendab nende kahte kodu Eestis ja Tenerifel. Ema Triin, isa Henrik, kaks veidi vääniklikku last Oskar ja Linda ning kaks veidrat kanaarlasest koera Saiko ja Sara suruvad end kaheks nädalaks paarile ruutmeetrile, et umbes 6000 kilomeetri sisse mahutada avastamisrõõmu ja taaskohtumisi, suuri tundeid kraaklemistest kallistusteni ning kõike, mida elul pakkuda on.
Loe lisaks